Yılın en iyi Telefonu Samsung Galaxy S8+ Seçildi

Yılın En İyi Akıllı Telefonu

En iyi Akıllı Telefon Hangisi

Consumer Reports dergisinin yaptığı bir araştırma en iyi akıllı telefon hangisi araştırması dikkatleri üzerine çekti. Teknoloji pazarı son zamanlarda bir hayli hareketli geçerken Apple ve Samsung arasında yaşanan rekabet konuya merak uyandırdı.

Yılın En İyi Akıllı Telefonu

Yılın En İyi Akıllı Telefonu Belli oldu

Akıllı telefon pazarında son hamlesini yapmaya hazırlanan Apple İphone 8 çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken Samsung Galaxy S8‘i gölgede bırakmayı düşünüyor. Teknoloji dünyasının iki büyük devi kozlarını Consumer Reports dergisinin yaptığı çalışmada paylaştılar. Yayınlanan analiz dergisinde Teknoloji devleri Apple ve Samsung yakın mercek altına alınırken kullanıcıların fikir ve düşüncelerini ön planda tutarak memnun kalınan akıllı telefonlar belirlendi.

Consumer Reports dergisi Samsung ve Apple'ı mercek altına aldı.

Consumer Reports dergisi Samsung ve Apple’ı mercek altına aldı.

Consumer Reports dergisi Samsung ve Apple’ı mercek altına alırken Akıllı telefonların Batarya ömrü, Kamera gibi özellikeri baz alırken söz konusu Derginin en beğenilen 5 akıllı telefonu sıralamasını belirtiyoruz.

Consumer Reports dergisi Samsung ve Apple'ı mercek altına aldı.

Consumer Reports dergisi Samsung ve Apple’ı mercek altına aldı.

En İyi Seçilen 5 Akıllı Telefon

  • 5 – İphone 7 Plus
  • 4 – LG G6
  • 3 – Samsung Galaxy S7 Edge
  • 2 – Samsung Galaxy S8
  • 1 – Samsung Galaxy S8+

 

Yılın En İyi Akıllı Telefonu” İçin 2 Cevap

  1. Samsung Galaxy S8 Plus Şu ana dek tüm özellikleri ile hak ediyor yılın telefonu olmayı İphone 8 çıkınca ne olur bilinmez tabiİphone 8’i beklemek gerekiyor ama otomotiv dünyasına merak salmış gibiler.

Yılın En İyi Akıllı Telefonu İçin Yorum Yap