trendindir tekjnoloji haberleri

PlayStation duyurusu çok yakında yapılacak!

Yeni PlayStation Görseli ve Beklentiler;

PlayStation`nın yeni modelinin ilk görseli PlayStation Avrupa Twitter hesabından “Yeni bir şeyin ortaya çıkması için hazırlanıyoruz” Tweet`ni paylaştı. Buda haliyle PlayStation kullanıcılarında PlayStation 4 Pro`nun işlemci ve grafik birimi açısından daha geliştirilmiş sürümüne çevrildi. Sony, Gamescom etkiliğinde bu tanıtımı resmen yapacağı belli oldu.

PlayStation 4 Pro ile Xbox One X ile karşılaştırsak bariz olarak Xbox One X  özellikleriyle ve teknolojisiyle Sony PlayStation 4 Pro ile bekleneni pek yakalamayan Sony PlayStation Portable ile yakaladığı başarıyı devam ettiremediği gibi yeni hamleler yapması bekleniyor. PlayStation  kendine özgü oyunları ve ekipmanları ile rakiplerine karşı fark atma peşinde.

trendindir tekjnoloji haberleri

Yeni PlayStation

Yani diyebiliriz ki oyun konsolları bu rakabet ortam sayesinde gün ve gün gelişeceği ortada. Kullanım alışkanlıklarına göre PlayStation ile Xbox  baya  baya  rekabeti en üst seviyesine çıkarılmış durumda. Bir çok heyacan verici oyunların ard arda çıkmasıyla rekabet baya kızıştı gibi gözüküyor. Bu pazarda PlayStation eski gücünde olamasada yenilikleri ile çok dikkat çekici adımlar atmasını biz kullanıcıları bekliyor ve istiyoruz.

Xbox One X yaptığı hamlelerle adeta yakın rakiplerine darbe üzerine darbe vuruyor gibi gözüküyor. PlayStation şimdiye dek çıkarmış olduğu seriler ile beklentileri tam karşılamasa da  umutları da baya ileriye taşımasını da biliyor. Sony firması bir çok ilke imza atmış bir dev olsa da son zamanlarda oyun konsol pazarında pek değişik hamleler sergileyemiyor. Bu algıyı tamamen ortadan kaldırmak isteyen PlayStation`nun yenilikleri ile adeta dosta düşmana gövde gösterisi yapacağı beklentilerimiz arasında.

Bir çok PlayStation kullanıcısı yeniliklerle sağlanacak imkanlarla yeni oyunları farklı deneyimleme ile yaşamak istemekte. Gamescom etkinliğine bir çok  PlayStation kullanıcısı ve basın yoğun ilgi göstermekte.

Düzenlenen etkinlik kapsamında Sony tarafından yapılması beklenen hamleler herkeste büyük ilgi ve merak uyandırdı.

PlayStation yapması muhtemel yeniliklerle yan ekipmanlarıyla da PlayStation piyasaya yön verecek gibi gözükmekte. Bir çok tedarikçi PlayStation`nun çıkaracağı yeniliklere göre ürün üretme düşüncesine şimdiden girdi desek pekte yanlış olmaz.

Bir çok haber editörünün de bizzat katıldığı Gamescom etkinliğindeki izlenimlerini bakalım nasıl yorumlayarak bizlere aktaracaklar.

Bunun tabiki açıkçası biz Türk kullanıcıları için fiyat anlamında da mantıklı alınabilir rakamlar olmasını gönülden bekliyoruz. PlayStation yenilikleri ilerleyen günlerde daha net açıklanmış olacak. Trendindir ekibi olarak bu gelişmeleri sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.

PlayStation duyurusu çok yakında yapılacak! İçin Yorum Yap